امروز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۸
جلسه دبیرخانه طرح ملی ملکوت با مدیرکل اتاق بازرگانی و اصناف استان قم

جلسه دبیرخانه طرح ملی ملکوت با مدیرکل اتاق بازرگانی و اصناف استان قم در تاریخ 1396/06/23 برگزار شد.

در این جلسه که با حضور آقایان ابوالفضل خراسانی دبیر طرح ملی ملکوت و محمد امرایی مسئول ارتباطات طرح ملی ملکوت برگزار گردید دبیر طرح ملی ملکوت ضمن تشریح کلان پروژه فرآیند تولید الگوی بازار اسلامی به اهمیت و نقش و جایگاه بازار در زندگی انسان اشاره کرد و گفت: زندگی انسان بدون تعاون وهمکاری اجتماعی تأمین نخواهد شد و در این عرصه نقش بی بدیل بازار را نمی توان نادیده گرفت.

دکتر خراسانی در ادامه به ارزش کسب وکار و کرامت کارگر نیز اشاره کرده و اصل صداقت و اصل عدالت و اصل امانت داری و اصل وفای به عهد و پیمان و مسئولیت پذیری را از اصول اخلاقی بازار دانسته و تأکید کرد که بحث اعتماد در بازار بسیار مهم است و نباید کاری کرد که به این اعتماد خدشه ای وارد شود.

در ادامه ایشان از آمادگی طرح ملی ملکوت برای همکاری با اتاق بازگانی و اصناف در مباحث آداب و احکام بازار خبر داد.

آقای احمدلو مدیرکل اتاق بازرگانی و اصناف استان قم نیز ضمن تشکر از زحمات مسئولان طرح ملی ملکوت، آیت الله العظمی جوادی آملی را از شخصیت های بزرگ و مراجع تأثیرگذار دانست که مورد اعتماد بازاریان است و سخنان و آثار ایشان برای اصناف راهگشا خواهد بود.

ایشان همکاری با طرح ملی ملکوت را در قالب آموزش اصناف و بازاریان و برگزاری همایش های مرتبط با بازار را یک فرصت مغتنم شمرده و آمادگی اصناف استان را برای همکاری هر چه بیشتر اعلام نمودند.