امروز شنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۴
شناسه ی خبر: 3560 تاریخ: سه شنبه 9 آبان , 1396

جلسه اعضای دبیرخانه طرح ملی ملکوت با استاندار قزوین


جلسه اعضای دبیرخانه طرح ملی ملکوت با استاندار قزوین برگزار شد.

به گزارش ملکوت در این جلسه که در تاریخ 1396/08/03 و با حضور آقایان دکتر ابوالفضل خراسانی معاون فرهنگی، محمد امرایی مدیر ارتباطات و مهندس بهرامعلی مدیر داخلی بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء در استانداری قزوین برگزار گردید ابتدا دکتر خراسانی ضمن تشکر از وزارت کشور و استانداران محترم که همکاری شایسته ای را با طرح ملی ملکوت داشته اند، برنامه های پیشنهادی فرهنگی را تشریح نمود.

معاون فرهنگی بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء رسالت اصلی طرح ملی ملکوت را آسان سازی ارتباط سطوح مخاطبان با آثار و اندیشه قرآنی و تفسیری حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دانست و برخی از برنامه ها و فعالیت های پیشنهادی و در دست اقدام را برشمرد.

ابوالفضل خراسانی همچنین به جشنواره ذوی القربی که با محوریت کتاب ادب فنای مقربان جلد اول که در هشت بخش تألیف کتاب، تدوین مقاله، خلاصه نویسی، پایان نامه نویسی، مسابقه اینترنتی، مکاتبه ای و ادبی – هنری که به صورت کاملاً الکترونیک در سایت طرح ملی ملکوت در حال برگزاری است اشاره نموده و این جشنواره را در عرصه فرهنگ عمومی یک ضرورت دانسته که با همکاری سازمان ها و نهادهای مرتبط، هر سال در راستای ترویج فرهنگ قرآن و عترت برگزار می گردد.

در ادامه این جلسه استاندار قزوین نیز با اشاره به شخصیت ممتاز و کم نظیر آیت الله العظمی جوادی آملی در حوزه های مختلف و مقبولیت ایشان در بین توده های مختلف مردم، طرح ملی ملکوت را یک ضرورت دانست و گفت: باید به حوزه فکر و اندیشه بیشتر اهمیت دهیم وگرنه با توجه به فاصله نسل ها، جوانان را از دست خواهیم داد.

دکتر زاهدی سرمایه گذاری در گروه های مرجع و تأثیرگذار جامعه را که طرح ملی ملکوت بدان پرداخته را کاری با ارزش خواند و از همکاری و ظرفیت های استان برای تحقق اهداف این طرح خبر داد.

3560